طرح خرید اقساطی مواد غذایی ویژه عموم

مجموعه فراینده جهت رفاه حال شهروندان با ارائه کالای اقساطی در زمینه موادغذایی برای همشهریان اقدام جدیدی را انجام داده است و خرید را برای تمامی اقشار جامعه راحت و به صرفه نموده است.
برای خرید اقساطی مواد غذایی به صفحه سوپر مارکتی مراجعه و لیست محصولات و برندها را مشاهده کنید و سپس با توجه به شرایط خود یکی از دو طرح موجود در فروشگاه فراینده را انتخاب و از طرح اقساطی بهره مند شوید.

چگونه از فروشگاه فراینده اقساطی خرید کنیم؟

ثبت نام: متقاضی گرامی ابتدا مشخصات خود را که شامل نام، نام خانوادگی، کد ملی، شماره موبایل خود و تصویر چک پرداختی می باشد را جهت اعتبار سنجی بانکی به شماره واتساپ  09056439787 ارسال می نماید.

پس از تایید و اعلام میزان اعتبار تخصیص داده شده، با مراجعه به فروشگاه و شرایط خود یکی از طرح های (الف یا ب) را انتخاب کرده و کالاهای مورد نیاز را خریداری نمایید و پس از واریز پیش‌ پرداخت نقدی، ارائه یک فقره چک به میزان الباقی فاکتور و تکمیل نسخه قرارداد، روند خرید شما به پایان می ­رسد.
طرح الف: 30% از مبلغ خرید نقد به عنوان پیش پرداخت و مابقی مبلغ فاکتور در یک فقره چک 70 روزه تسویه می گردد.
طرح ب: 50% از مبلغ خرید نقد به عنوان پیش پرداخت و مابقی مبلغ فاکتور در یک فقره چک 7 ماهه تسویه می گردد.
نکته: خرید مواد غذایی از فروشگاه فراینده به مبلغ حداقل 700 هزار تومان و حداکثر 7 میلیون تومان می باشد. 

برند و اقلام موجود در فروشگاه فراینده

فروشگاه فراینده از طریق ساز و کار های عملی اقدام به فروش اقساطی نموده است اقلام موجود با برندهای معتبر و با کیفیت در فروشگاه به شرح زیر آمده است. برای آگاه شدن از برند های موجود در فروشگاه لطفا جدول زیر را مطالعه فرمایید.

انواع نوشیدنی های گرم و سرد، انواع برنج با برندهای معتبر، حبوبات، چاشنی ها، رب گوجه فرنگی با برندهای نام آشنا، روغن، تن ماهی و کنسروجات، مواد شوینده و بهداشتی و آجیل و خشکبار که شامل قند و شکر، ماکارونی و میوه خشک و غیره می باشد، استفاده شده است.
در کل رنگ و طعم واقعی، تاریخ تولید و انقضاء روی محصول، نحوه بسته بندی، داشتن استاندارد های بهداشتی در انواع محصولات غذایی بسیار حائز اهمیت است و در این فروشگاه به این موارد توجه کافی شده است؛ ارائه خرید اقساطی برای شهروندان از ویژگی های منحصر به فرد فروشگاه فراینده است.

مدارک مورد نیاز برای تنظیم قرارداد در هنگام خرید:

  • ارائه کارت شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و یکی از موارد تاییدیه محل سکونت مانند اجاره نامه یا فیش آب، برق، گاز به نام خود و یا تاییدیه کد پستی) برای متقاضی الزامی است.
  • ارائه یک فقره چک صیادی به نام خود شخص و یا اقوام درجه یک 
  • تکمیل قرارداد خرید اقساطی موادغذایی