حریم خصوصی


حریم خصوصی

قوانین فروشگاه اینترنتی فراینده

فروشگاه اینترنتی فراینده دارای محصولات کالای دیجیتال، دکوراسیون اداری، مصالح ساختمانی، مواد غذایی، مواد شوینده و محصولات بهداشتی و سلولزی می‌باشد.

مشتریان عزیز می‌توانند جهت بهره‌مندی از طرح‌های هفت برابری اقساطی ما به آدرس‌های معرفی شده در سایت که مورد تایید مجموعه می‌باشد مراجعه کرده و روند خرید و دریافت کالای اقساطی خود را طی نمایند.

جستجوی محصول در سایت فراینده با نام برند و هم با نام محصول امکان‌پذیر است و لوگوی تمامی برندها با طرحی زیبا درج شده است.

کالاهای طرف قرارداد صرفا برای اطلاع مشتریان عزیز در سایت نمایش داده می‌شود و روند سفارش در محل فروشگاه‌های تعیین شده و متعلق به شرکت انجام می‌شود.

مدارک لازم و تبلیغات فروش محصولات مواد غذایی عمده و خرده به صورت اقساطی و همچنین اهدای پک‌های رایگان و سایر امتیازاتی که برای خریداران در نظر گرفته شده است به روز و با طراحی زیبا و ساده ارائه می‌شود. 

مشتریانی که تمایل و تصمیم به خرید قطعی دارند توصیه می‌شود در اسرع وقت سفارش خود را از طریق سایت فراینده انتخاب کنند و با مراجعه به فروشگاه‌های مواد غذایی منتخب کالا های خود را تحویل بگیرند. 

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه‌های فروشگاه اینترنتی فراینده منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است و کاربر موظف به رعایت این قوانین می‌باشد در صورت نیاز به تغییرات، در سایت منتشر و به روز رسانی می‌گردد. استفاده مستمر از سایت به معنی پذیرش هر گونه تغییر است. 

 شرایط کالاهای فروشندگان

محصولات ارائه شده در وب‌سایت، توسط فروشگاه اینترنتی فراینده از شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری و عرضه می‌شود. 

ارتباطات الکترونیکی

آدرس، ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند گواه بر تایید مشتری است و تمام مکاتبات شرکت از طریق آن‌ها صورت می گیرد. 

جهت اطلاع‌رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه امکان دارد فروشگاه برای اعضای وب سایت، ایمیل یا پیامک ارسال نماید که کاربران در صورت تمایل به عدم دریافت آن‌ها می‌توانند  خبرنامه فروشگاه را در پروفایل خود غیرفعال کنند.

رعایت حریم شخصی 

فروشگاه اینترنتی فراینده از اطلاعات خصوصی اشخاص که از خدمات سایت استفاده می‌کنند محافظت می کند.

همه مطالب و خدمات قابل دسترس (متن، گرافیک، آرم، آیکون، تصاویر ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی ) جزئی از اموال فروشگاه محسوب می‌شوند و هر گونه استفاده بدون مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه به همراه دارد.

تمامی مسئولیت فعالیت‌هایی که تحت حساب کاربری یا رمز ورود مشتریان انجام می‌گیرد به عهده خود کاربران است. 


موردی برای نمایش وجود ندارد.