شربتکمی صبر کنید...

شربت

طرز تهیه شربت های خانگی  :

ابتدا هسته میوه ها را جدا کرده و آن ها را بر روی حرارت قرا می دهیم ، در هنگام فرایند پخت با اضافه کردن شیرین کننده ها و در انتها گذراندن مخلوط از صافی ، شهد بسیار غلیظی تهیه می شود .
با مخلوط کردن این شهد با آب ، نوشیدنی های سرد رقیق شده ای همراه با یخ درست می کنند که با استفاده از آنها برای فصل تابستان ، که گرمایی بسیار سخت و طاغت فرسا دارد ، می توانید لذت ببرید . 

 انواع شربت های محبوب و پر مصرف فصل تابستان :

 از قدیمی ترین و پرمصرف ترین نوشیدنی هایی هستند که در ایران رواج بیشتری داشته اند .

انواع شربت های گیاهی و طرز تهیه :

امروزه در کارخانجات تولید آبمیوه های طبیعی ، شربت های طبیعی با خاصیت گیاهی و درمانی ، تهیه می شود و در بسته بندی هایی با حجم متفاوت اختیار عموم قرار می گیرد ، برای خرید انواع شربت های گیاهی حتما به نشان استاندارد کالا توجه نمایید.

خواص شربت های گیاهی موجود در فروشگاه فراینده :

مصرف کنندگان می توانند تمامی شربت ها را در همه ی فصول با بسته بندی های بسیار شکیل و محکم استفاده کنند .
فروشگاه فراینده به منظور رفاه و سلامت بیشتر همشریان خود فروش مواد غذایی با کیفیت را در اختیار عموم قرار داده است .
خاصیت شربت گیاهی بیدمشک : ( از بین برنده ی افسردگی ، آرام بخش قلب و اعصاب ، رفع کم خونی و افزایش اشتها و سرشار از ویتامین های  B ، A ، E ، امگا 3 ، C ، آهن و فسفر می باشد )
خاصیت شربت گیاهی گلاب : ( تقویت کننده قلب ، اعصاب بسیار مفید است ، از این شربت گیاهی برای معده و کبد هم استفاده می شود )
خاصیت شربت نعنا : ( از این شربت گاهی برای ریه و برای درمان یبوست و سیستم دستگاه گوارش استفاده می شود )
خاصیت شربت موهیتو : ( تقویت دستگاه ایمنی بدن ، آنتی اکسیدان قوی ، از این شربت گیاهی برای یبوست و سلامت پوست ، از بین بردن  بوی بد دهان استفاده می شود )

دسته‌بندی