آبمیوهکمی صبر کنید...

آبمیوه

انواع آب میوه های طبیعی :

میوه ها جزء مهمترین و پر خاصیت ترین خوراکی ها برای انسان ها محسوب می شوند ، که در تمام فصول میوه های متفاوت و مخصوص همان فصل را می توانید به صورت میوه های ارگانیک تهیه و استفاده نمایید .
امروزه در بسیاری از نقاط جهان از جمله ایران کارخانجاتی برای تهیه آب میوه های بدون اسانس مشغول به کار هستند ، در این کارخانجات علاوه بر اینکه آبمیوه های بدون اسانس ، آبمیوه های پالپ دار نیز تهیه می شود .

طرز تهیه آبمیوه های طبیعی خانگی و صنعتی :

پزشکان استفاده از آبمیوه های طبیعی را به علت بالا بردن سیستم ایمنی بدن  بیشتر از پیش توصیه می کنند ، با بالا رفتن سطح آگاهی و اختراع وسیله هایی چون آبمیوه گیری ها ومخلوط کن ها ، تولید کنندگان سعی بر آن داشتند که استفاده از مواد غذایی طبیعی بدون افزودنی ها را برای مردم سهل و آسان کنند .
 آبمیوه گیری ها از سیستم پرس کردن میوه ها استفاده می کنند و با فشردن میوه ها ، آب میوه درست  می شود و مخلوط کن ها با چرخش پره ها و برش دادن میوه  ، میوه ها را به تکه های ریز و خیلی ریز آماده می کنند و آب میوه ها یی با کیفیت وبا همان خاصیت و ویتامین های موجود در انواع میوه ها می توان تهیه می کنند .  

خواص انواع آبمیوه های طبیعی و تاثیر آن بر بدن :

  • آب میوه تخم شربتی : ( مصرف تخم شربتی هنگام خواب  برای ریه درد و بسیار برای نفخ معده مفید است )
  • آب میوه پرتقال : ( از فواید آب پرتقال ویتامین C موجود دراین میوه می باشد که این ویتامین به سیستم دفاعی و ایمنی بدن در برابر بیماری ها گوناگون از جمله کرونا ، کمک می کند . همچنین کلاژن ساز بسیار قوی برای پوست محسوب می شود )
  • آب میوه انگور : ( آّب انگور سرشار از ویتامین K ، ویتامین A ، ویتامین C ، ویتامین B6 می باشد . آب انگور سیاه برای کم خونی و تصفیه خون بسیار موثر است )
  • آب میوه توت فرنگی : (تصفیه کننده خون ، تقویت کننده ی کلیه ، تحریک اشتها ، کاهش دهنده ی کلسترول و بر طرف کننده کم خونی ) 
  • آب میوه سیب : (جلوگیری از آسم ، پاکسازی کبد ، سلامت استخوان ها ، تقویت سیستم ایمنی بدن ، جلوگیری از سرطان ، درمان یبوست ، بهبود سلامت چشم )
  • آب میوه آناناس : (برای سلامت روه ها ، سلامت استخوانها ، افرادی فشار خون بالا دارند، سلامت قلب )
  • آب میوه موز : ( دارای فیبر ، کمک کننده به هضم غذا ، جلوگیری از سکته قلبی و موثر در حفظ سلامت قلب ، افزایش انرژی  و آنتی اکسیدان قوی )
  •  آب میوه هلو : ( دای ویتامین های A ، B ، کلسیم ، کروم ، فیبر و منیزیم که در سلامت سیستم گوارش بسیار مفید است . )
  • آب میوه انبه : (سر شار از ویتامین های A ، پتاسیم، آهن ، ویتامین C که در جلوگیری سرطان و کاهش فشار خون و سلامت چشم بسیار مفید است . )مصرف کنندگان می توانند آبمیوه ها را در تمامی فصول با بسته بندی های بسیار شکیل و محکم استفاده کنند، توجه داشته باشید که برای خرید آبمیوه ی مورد نظر خود حتما ، نشان استاندار و تاییده سازمان غذا و دارو را داشته باشند ، فروشگاه فراینده به منظور رفاه و سلامت بیشتر همشریان خود فروش موادغذایی با کیفیت را در اختیار عموم قرار داده است .

دسته‌بندی