نرم کننده حوله و لباسکمی صبر کنید...

نرم کننده حوله و لباس

نرم کننده حوله و لباس

لباس ها به مرور زمان و پس از شستشوی بیش از حد از حالت اولیه خود فاصله گرفته و شکل و لطافت خود را از دست می دهند دلیل این امر استفاده از مواد شوینده مختلف و قوی برای از بین بردن لکه و کثیفی های سرسخت می باشد. زبر شدن و خشکی لباس نیز یکی از همین مشکلات می باشد برای رفع این مشکل در قدیم از روش های سنتی و گیاهی استفاده می کردند به دلیل اهمیت بحث بهداشت و تمیزی از طرفی دیگر تمایل افراد به آراستگی بیشتر شد، به کمک تکنولوژی و پیشرفت بشر در این زمینه توانستند برای رفع این موضوع نیز چاره ای بیندیشند و مشکل را حل سازند.
شاید بعضی از افراد تصور کنند برای شستن لباس ها فقط استفاده از پودر یا مایع لباسشویی کافی می باشد در صورتی که این تصور کاملا غلط می باشد و برای داشتن لباس های نرم و لطیف استفاده از انواع نرم کننده در کنار پودر لباسشویی لازم و ضروری می باشد استفاده از نرم کننده علاوه بر ایجاد نرمی و لطافت در لباس ها باعث بوی خوش لباس نیز می شود. برای استفاده از نرم کننده باید آن را به همراه پودر یا مایع لباسشویی همزمان داخل لباسشویی ریخت معمولا مقدار استاندارد نرم کننده اندازه درب آن می باشد که درون ماشین لباسشویی جای مخصوص خود را دارد اگر مقدار آن بیش از حد باشد لباس ها به خوبی شسته نمی شوند.
با عرضه مایع نرم کننده حوله و لباس به بازار تحولی شگرف در صنعت شوینده ها ایجاد شد این محصول را می توان از هر نظر کاربردی و مفید دانست پس از شستشوی لباس ها حالت چروک و زبری کاملا مشخص و واضح می باشد با کمک مایع نرم کننده لباس ها به بهترین شکل ممکن نرم شده و اتو کشی را بسیار راحت تر می کند از طرفی دیگر مایع نرم کننده معمولا در رایحه های خوش و معطر وجود دارند که از هر لحاظ مصرف کننده را راضی نگه می دارد.
مایع نرم کننده حوله و لباس فقط مخصوص استفاده در ماشین لباسشویی نمی باشد بلکه به صورت دستی نیز می توان از آن برای شستشوی انواع لباس و حوله و پرده استفاده کرد. مایع نرم کننده در انواع و رایحه های مختلف وجود دارد و به خوبی توانسته است تمام سلیقه ها را راضی نگه دارد . نرم کننده ها پارچه را حالت پذیر تر کرده و به الیاف پارچه کمک می کند برای تمامی لباس ها با هر نوع پارچه ای، می توان از نرم کننده استفاده کرد و محدودیتی ندارد نرم کننده باعث می شود لباس به مدت طولانی تری نو بماند.
نرم کننده یک لایه محافظ ابریشمی به لباس می بخشد که باعث می شود جذب آب بهتر اتفاق بیفتد. نرم کننده را باید در آخرین مرحله شستشو اضافه کرد.

مزایای استفاده از نرم کننده ها

  • اتوکشی آسان
  • حفظ رنگ و بافت لباس
  • جلوگیری از ایجاد الکتریسیته ساکن
  • نرمی و لطافت بیشتر لباس

دسته‌بندی