مشکین شویکمی صبر کنید...

مشکین شوی

مشکین شوی لباس

پاکیزگی و آراستگی لباس ها برای بشر همیشه حائز اهمیت بوده است به همین دلیل در بحث شوینده ها و شستشوی لباس انواع مختلفی از شوینده های بهداشتی به بازار عرضه می شود. امروزه برای لباس های مختلف شوینده های مخصوصی وجود دارد، برای لباس های تیره و مشکی مایع مشکین شوی تولید شده است.
همیشه شستن لباس های مشکی و تیره با پودر لباسشویی به دلیل ایجاد لکه های سفید و به مرور زمان بور شدن آن ها از دغدغه های مردم بوده است برای رفع این مشکل مایع مخصوص شستشو لباس های مشکی تولید شد.
 مایع مشکین شوی مخصوص لباس های تیره و مشکی می باشد که شستشوی ملایمی دارد و علاوه بر مراقبت از بافت لباس مانع از ایجاد سفیدک و لکه بر روی لباس می شود. مایع مشکین شوی با جلوگیری از بور شدن لباس ها حالت و رنگ مشکی لباس را حفظ کرده و پارچه ها را مشکی تر و تیره تر نشان می دهد این محصول به دلیل داشتن خواص آنتی استاتیک از جذب ذرات گرد و غبار به پارچه جلوگیری می کند معمولا مایع مشکین شوی دارای خاصیت نرم کنندگی خیلی بالایی است که اتو کشی را راحت تر می کند.

ویژگی های مایع مشکین شوی لباس

  • دارای مواد ضد خوردگی و ضد رسوب
  • محافظ ماشین لباسشویی
  • جلوگیری از بور شدن لباس های تیره و مشکی
  • شستشو و لکه بری حرفه ای
  • محافظت از رنگ لباس
  •  مانع از ایجاد سفیدک بر روی لباس ها
  • حاوی نرم کننده های طبیعی

در گذشته برای بالا بردن قوام و رنگ لباس های تیره بعد از شستشوی متعدد از روش های سنتی رنگ کردن  استفاده می کردند. همچنین بیشتر لباس های تیره و جین را به روش دستی می شستند برخی از افراد معتقد بودند لباس های تیره با شامپو شسته شود بهتر است به همین دلیل روش دقیق و قاطعی برای شستشوی لباس های تیره وجود نداشت و هر کس به شیوه خود برای شستشوی لباس های مشکی اقدام می کرد. رفته رفته و به مرور زمان تمام این روش های سنتی از یاد رفتند و جای خود را به فرمول های بی نقص شیمیایی و شوینده های مخصوص لباس های تیره دادند.
شاید شما هم متوجه این موضوع شده باشید که لباس های تیره مخصوصا شلوار و چادر پرز می گیرند برای این مشکل نیز راهکار وجود دارد استفاده از مایع مشکین شوی به دلیل وجود الکتریسیته ساکن مانع از جذب پرز می شود همچنین نرمی و لطافت خوشایندی به لباس ها منتقل می کند. این نکته را نیز به خاطر داشته باشید که پس از شستشوی لباس های تیره آن ها را مستقیم جلوی نور خورشید پهن نکنید زیرا مستقیم بر روی رنگ لباس تاثیر می گذارد به طور کلی باید گفت به هیچ عنوان برای شستشوی لباس های تیره از پودر استفاده نکنید مایع مشکین شوی مخصوص این گونه لباس ها طراحی شده است و به خوبی جوابگوی نیاز مردم می باشد.

دسته‌بندی