شیشه شویکمی صبر کنید...

شیشه شوی

شیشه شوی

داشتن خانه‌ای تمیز و مرتب همواره از اولویت‌های اول هر خانم خانه‌داری می‌باشد امروزه شوینده‌ها بسیار متنوع بوده و برای تمامی مصارف مختلف به خوبی پاسخگو هستند به دلیل اینکه بحث نظافت و تمیزی برای بشر از گذشته تاکنون حساس و حائز اهمیت بوده است تولیدکنندگان در این زمینه موفق به تولید محصولات متنوع و قابل قبولی شده‌اند در قدیم برای شستشوی انواع مختلف سطوح، پارچه، فرش و... همگی تقریبا از یک نوع شوینده استفاده می‌کردند در صورتی که امروزه شاهد چنین صحنه ای نیستیم.
همان‌طور که اشاره شد برای شستشوی هر چیزی شوینده مناسب و مخصوص آن وجود دارد برای شستشو و نظافت شیشه‌ها نیز شوینده‌ای به نام شیشه پاک‌کن تولید شده است. این محصول به دلیل ترکیبات مخصوص شیشه‌ها را به خوبی تمیز و براق می‌کند اگر به دلیل اسم آن تصور می‌کنید شیشه پاک‌کن صرفا برای تمیزی شیشه کاربرد دارد سخت در اشتباهید زیرا برای تمیزی آئینه، میز تلویزیون، میز عسلی و گردگیری انواع قاب عکس، تمیز کردن انواع ویترین و نقاط مختلف خانه یا مغازه و رستوران و محل کار به کار برده می‌شود.
یکی از مزایای این محصول کاربرد بالای آن در تمام زمینه‌ها و پاک کردن کلیه سطوح می‌باشد از طرفی دیگر این محصول هزینه بالایی ندارد و کاملا مقرون به صرفه می‌باشد شیشه پاک‌کن به خوبی تمامی لکه‌ها را از روی سطوح شیشه ای پاک کرده و باعث شفافیت و تمیزی آن‌ها می‌شود.

ویژگی های یک شیشه شوی خوب

  • قدرت پاک کنندگی بالای لکه‌ها و کثیفی از روی سطوح
  • فاقد هر گونه مواد شیمیایی مخرب سطوح باشد
  • خشک شدن سریع مایع شیشه پاک‌کن و برجای نماندن رد آن بر روی سطوح
  • دارای رایحه خوش و مطلوب
  • دارای خواص آنتی استاتیک
  • از بین برنده انواع آلودگی‌ها و چربی‌های روی سطوح مختلف

شیشه پاک‌کن به گونه‌ای طراحی شده است که کار کردن با آن بسیار ساده و لذت بخش بوده و با اسپری نمودن آن بر روی سطوح به راحتی می‌توانید نظافت و تمیزی را به ارمغان آورید. معمولا سر شیشه پاک‌کن به حالت چرخشی بوده و در حالت‌های مختلف باز و بسته و اسپری می‌باشد که برای خانواده‌هایی که کودک دارند به راحتی می‌توانند با چرخاندن آن به حالت بسته مانع از صدمه رسیدن به کودک خود شوند. این شوینده معمولا بوی ملایم و خوبی دارد در زمان استفاده از شیشه پاک‌کن به خوبی حس تمیزی و پاکیزگی را به مصرف‌کننده انتقال می‌دهد.
نکات قابل توجه: 

  • از تماس آن با چشم اکیدا خودداری نمایید
  • اگر به منظور تمیز کردن صفحه تلویزیون یا مانیتور از آن استفاده می کنید سعی کنید از پارچه های مخصوص استفاده نمایید
  • برای گرفتن نتیجه بهتر حتما از پارچه های بدون پرز برای تمیز کردن سطوح شیشه‌ای استفاده کنید.

دسته‌بندی