جرم گیرکمی صبر کنید...

جرم گیر

 جرمگیر

بعضی از کثیفی‌ها و لکه‌های به وجود آمده بر روی سطوح مختلف مخصوصا در سرویس‌های بهداشتی و حمام تنها توسط جرمگیر از بین می‌روند و تمیز می‌شوند در کل شوینده‌ها برای مصارف مختلف به کار برده می‌شوند به همین منظور تنوع بالایی در تولید شوینده‌ها وجود دارد. هرکدام از شوینده‌ها به منظور خاصی طراحی می‌شوند بسته به نوع کاربرد، در فرمولاسیون آن‌ها از ترکیبات قوی‌تر یا ضعیف‌تر استفاده می‌شود.
جرمگیرها به دلیل اینکه برای از بین بردن لکه‌های سرسخت و جرم‌های جمع شده در طولانی مدت مورد استفاده قرار می‌گیرند پس قطعا باید از ترکیبات بسیار قوی و خطرناک شیمیایی تشکیل شده باشند به همین منظور شدیدا توصیه می‌شود به هیچ عنوان در زمان استفاده، جرمگیر با پوست دست در تماس نباشد و حتما از دستکش استفاده کنید.
برای دستیابی به نتیجه ایده‌آل‌تر و از بین رفتن تمامی میکروب‌ها و جرم‌های مانده در لابه‌لای کاشی و سرامیک‌ها بهتر است ابتدا کف سطح مورد نظر را خیس کرده مقداری از جرمگیر و پودر دستی را بریزید سپس با استفاده از فورچه‌های مخصوص شستشو آن را بسابید و اجازه دهید 5 الی 10 دقیقه بماند تا اثر گذاری بیشتری داشته باشد حتما در زمان استفاده از جرمگیر سیستم تهویه روشن باشد و در صورت نبود هواکش درب یا پنجره‌ها را برای گردش هوای آزاد باز بگذارید.
از جرم گیر به عنوان شوینده و رسوب زدایی سرامیک‌ها و کاشی‌ها استفاده می‌شود جرم‌های زرد رنگ جا مانده بر روی کف زمین را تنها مایع جرم‌گیر می تواند از بین برد. جرمگیر مایعی بدون رنگ و شفاف است که برای نظافت و تمیزی انواع سطوح به کار برده می‌شود و تمام میکروب‌ها و آلودگی‌ها را به خوبی از بین می برد.
در جامعه امروز که با انواع بیماری‌های گوناگون مواجه هستیم نظافت و رعایت اصول بهداشتی اصلی‌ترین راه برای پیشگیری از ابتلا به بیماری می‌باشد مخصوصا در محیط‌هایی مثل سرویس بهداشتی و حمام که به خاطر مرطوب بودن سرشار از میکروب و کثیفی هستند تمیزی و شستشوی مداوم و هفتگی آن‌ها به شدت توصیه می‌شود انواع مختلفی از شوینده بدین منظور وجود دارد ولی هیچکدام به اندازه جرمگیر در گندزدایی و ضد عفونی کردن محیط نمی توانند موثر باشند در محیط های عمومی که سرویس بهداشتی آن‌ها به صورت عمومی می باشد حتما هر چند روز یکبار نظافت و شستشوی آن‌ها را فراموش نکنید.

دسته‌بندی