طرح اقساطی گوشی‌های موبایل

مشتریان عزیز می­ توانید بدون پیش‌ پرداخت و با صدور چک صیادی برای خرید گوشی تمام اقساط 7 ماهه اقدام نمایید. به این صورت که ابتدا تصویر چک مورد نظر را جهت استعلام به شماره 09056439787 در واتساپ ارسال کنید.
در صورت تأیید به فروشگاه فراینده مراجعه نموده و به میزان یک هفتم مبلغ گوشی، موادغذایی مورد نیاز خود را خریداری نمایید، سپس تصویر فاکتور خرید را به همراه مشخصات دقیق گوشی، مجدد به همان شماره واتساپ، ارسال کرده و حداکثر تا 24 ساعت پس از انجام این مراحل پیامکی مبنی بر آدرس فروشگاه برای دریافت گوشی موبایل به شماره واتساپ شما ارسال می گردد. در مرحله بعد با مراجعه به فروشگاه معرفی شده و تکمیل فرم قرارداد و ارائه چک صیادی­، گوشی درخواستی تحویل داده می‌شود.


در زیر مثالی از یک گوشی به مبلغ 7 میلیون تومان را شرح داده ایم:
ابتدا تصویر چک مورد نظر خود را به شماره واتساپ 09056439787 ارسال نمایید بعد از استعلام حساب توسط کارشناسان ما و مشخص شدن میزان تسهیلات دریافتی توسط شما می توانید به فروشگاه فراینده مراجعه کرده و یک میلیون تومان (یک هفتم مبلغ گوشی مورد نظر) مواد غذایی و بهداشتی خریداری نمایید. سپس تصویر فاکتور خرید و مدل گوشی مورد نظر خود را به همان شماره در واتساپ ارسال نمایید. آدرس فروشگاه موبایل برای شما ارسال می گردد. هنگام دریافت گوشی شما باید یک فقره چک جهت اقساط 6 ماه با سود  3.5% و یک فقره چک دیگر به مبلغ یک میلیون تومان بدون سود به فروشگاه موبایل ارائه دهید.
 

شرایط صدور چک:

متقاضیان دریافت گوشی، باید یک فقره چک ضمانت به فروشگاه فراینده و چک های اقساط را به فروشگاه موبایل تحویل دهند همچنین قرار داد فروش اقساطی را تکمیل نمایند.

* لازم به ذکر است که کارتن گوشی تا پایان قرارداد نزد فروشگاه به امانت باقی خواهد ماند و پس از پایان اقساط به شما عودت و رجیستری گوشی نیز به نام شما ثبت می‌گردد.