طرح ویژه اقساط مواد غذایی کارمندان ارگان های دولتی

مجموعه فراینده با توجه به معیشت و رفاه حال بازنشستگان و کارمندان ارگان های دولتی شرایطی را فراهم نموده است تا آن ها بتوانند با خرید اقساطی مواد غذایی، مایحتاج خود را با خیال آسوده تهیه نمایند.
در این طرح تمامی کارمندان و بازنشستگان ادارات دولتی می توانند مواد غذایی مورد نیاز خود را از 700 هزار تومان تا 70% میزان حقوق دریافتی، از فروشگاه فراینده خریداری نمایند. مبلغ فاکتور خود را بدون پیش پرداخت و سود ماهانه، در اقساط 7 ماهه تسویه نمایند.
این طرح شامل کارمندان نهادهای دولتی و یا بازنشستگان می باشد که با ارائه گواهی کسر از حقوق می توانند از آن بهره مند شوند. در صورتی که فرد گواهی کسر از حقوق نداشته باشد، یک فقره چک صیادی که به صورت ضمانت به میزان مبلغ خرید فاکتور می باشد می تواند ارائه دهد و خرید خود را از فروشگاه انجام دهد.

مواد غذایی موجود در فروشگاه فراینده

سبد کالا از جمله خدماتی است که دولت‌ها در طول سال و دهه‌های اخیر و با هدف کمک به اقشار آسیب پذیر جامعه در دستور کار خود قرار داده اند و در قالب‌های سنتی و به شکل کالا میان شهروندان توزیع می گردد در شرایط جدید به شکل اعتبار نقدی به حساب آن‌ها واریز می‌شود.
رایج ترین نوع سبد کالا بین کارمندان دولت و بازنشستگان اقلام مصرفی مواد غذایی سوپر مارکتی و کالاهای مورد نیاز خانوار است.
اقلام خوراکی موجود در فروشگاه فراینده به 7 بخش عمده تقسیم می شود که عبارت اند از: انواع برنج ایرانی و خارجی با کیفیت، روغن های خوراکی با برندهای معروف و با کیفیت، چای و نوشیدنی های گرم و سرد ، انواع رب گوجه فرنگی، تن ماهی و انواع کنسرو، حبوبات و خشکبار، شوینده های بهداشتی و مواد سلولزی.

مدارک مورد نیاز جهت تنظیم قرارداد

  • ارائه کارت شناسایی از قبیل کارت ملی، شناسنامه
  • ارائه کد پستی دقیق محل سکونت واقع در البرز
  • ارائه گواهی کسر از حقوق  شرکت های طرف قرارداد یا ارائه یک فقره چک تضمین که با توجه به مبلغ خرید متغییر می باشد.

فروشگاه فراینده جهت حمایت از رفاه حال شهروندان در طرح های مختلفی فروش اقساطی به شهروندان ارائه می دهد، در بالا نحوه فروش مواد غذایی اقساطی به کارمندان و بازنشستگان توضیح داده شد این فروشگاه اقلام سوپر مارکتی را به صورت حضوری و خرده فروشی به فروش می رساند و افراد با توجه به شرایط خود می توانند از این طرح های اقساطی بهره مند شوند.